Ana Menü

Oturma Odası Sehpaları

Oturma Odası Sehpaları

OTURMA ODASI SEHPALARI

 

Oturma Odası Sehpaları: Modern oturma odaları için tercih edebileceğiniz değişik sehpa modellerini sizler için bir araya getirdik.

Oturma odanızda ayakları pirinç, mermer yüzeyli kare sehpa tercih ederek şık ve kullanışlı bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz. Sehpanızın alt kısmındaki raflı bölüme dergi ve kitaplarınızı koyarak hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Dikdörtgen bir tepsiyi andıran, ince ayaklı minimal tasarımlı bir sehpa modern odanız için ideal olabilir. İnce ayaklı olması hem yerden kazanmanızı sağlar, hem de odanın görüntüsünü kesmeyerek mekana ferah bir hava verir.

Kahve ve siyahın birlikte kullanıldığı, country tarzı ahşap dikdörtgen bir sehpa oturma odanıza hoş bir hava katabilir. Çekmeceli modelleri tercih ederek eşyalarınız için yer kazanabilirsiniz.

Otantik tarzı seviyorsanız, koltuğunuzun önünde tepsiyi andıran küçük bir sehpa kullanabilirsiniz. Yer zemininde farklı boylarda kilimleri bir arada kullanarak bu otantik havayı arttırabilirsiniz.

Forklift tahtasının revizyon edilmesiyle hazırlanmış tekerlekli sehpaları tercih edebilirsiniz. Değişik tasarıma sahip bu sehpalar oturma odasına farklı bir hava katabilir.

Oturma odanızda orta sehpa yerine büyük bir kare puf tercih ederek kullanışlı ve şık bir dekora imza atabilirsiniz. İkili kanepenin önüne koyacağınız pufu hem ayaklarınızı uzatacağınız bir puf, hem de yeri geldiğinde sehpa amaçlı kullanabilirsiniz.

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Oturma Odası Sehpaları

Oturma Odası Sehpaları

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


oturma odası sehpaları, oturma odalarına farklı sehpalar, oturma odası sehpa modelleri, oturma odası sehpa çeşitleri, en güzel oturma odası sehpaları

 « (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »