Parke cila

Parke Cila

PARKE CİLA SİSTRE

 

Parke Cila: Parke sistre cila standartlara uygun bir şekilde yapıldığı zaman mükemmel bir görünüm sergiler. Masif parke, rabıta, lamine ve tahta gibi yer döşemelerine uygulanır. Sistre uygun olan parkeler şayet tamir istiyorsa ilk olarak bu sorunlar giderilmelidir.

Parke sistre cila uygulaması sırasıyla yapılması gereken bir iştir. Bu işlem tamamen ahşap yüzeylere uygulanır. Parkelerin temizlenmesi özel makineler sayesinde olur. Değişik kalınlıkta zımparalar kullanılır. Parkelerin aralarında açıklık varsa bunlar tutkallı macun ile doldurulur. Dolgu verniği uygulandıktan sonra tekrar zımparalanır. Cila en az iki kat uygulanır ve kaliteli olmalıdır. Cila uygulandıktan sonra kurumaya bırakılır. Üzerinde gezinmek için 1 gün, eşya taşımak için 2 gün beklemeniz gerekir.

Ahşap zeminler hem konutunuza hem de iş yerine güzellik katar. Ahşap zeminlerin kullanılması sağlık açısından da önemlidir.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize sahip çıkıp saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

parke cila, parke sistre cila, parke cila fiyatları, parke sistre fiyatları, parke cilalamak, parke cila ustaları, parke sistre cila fiyatları, parke cila fiyatları, parkeler