Ana Menü

Perde Seçimleri

Yatak Odası Dekorasyon Önerileri

PERDE SEÇİMLERİ

 

Cuneyt ALAN – Perde Seçimleri : Oturma odaları evin en çok kullanılan zamanın en çok orada harcandığı bölümdür. Özellikle misafirlerin ağırlandığı ve şık olması gereken her zaman eleştiriye açık olan bölümdür. Bu sebeple oturma odasında kullanılan mobilyalar, halılar, küçük ev aksesuarları ve perdeler her zaman önemini korumuştur.Perde Seçimleri 

Oturma odasında kullanılacak mobilyalar, halılar, koltuklar yeterince tercih yapmayı gerektiren konulardır. Ancak asıl iş perde seçimi diyebiliriz. Perde; odaya güneş ışığının, havanın girdiği bölümü gerek mahremiyeti korumak amacıyla gerek görsel estetik yakalamak amacıyla kullandığımız bir eşya çeşididir. Perde seçimide bu yüzden genellikle zorlanılan bir durumdur. Perde seçerken içerisini tamamen soyutlayıp soyutlamayacağına, mahramiyet gerekçesinin mi estetik gerekçenin mi ağır basacağına karar verilmelidir. Aslında bu iki gerekçeyide sağlayabilecek olan stor perdeler tercihi daha da kolaylaştıracaktır. Mekanizmalı perdeler de hem şık bir görünüm sağlayabilecek hem de kullanım özelliklerine göre mekanizması değişebilecek bir perde çeşididir. Perdenin boyu odada kullanılacak mobilyalara göre yere kadar olabileceği gibi belirlenmiş bir düzeye de inebilir. Düz bir tül perde kullanılıp iki ya da tek tarafında güneşlik perdesiyle sade ve şık bir görünüm elde edilebilir. Perdeler düz renk olabilecekleri gibi desenli de olabilirler. Perdenin kumaşıda mobilyalarla uyumunu korumalıdır.

Oturma odasında perde seçiminde odaya ve mobilyalara göre, perdenin işlevine göre tercih yapılabilir.

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

perde seçimleri, perde nasıl seçilir, perde modelleri, perde çeşitleri, perde fiyatları, perde renkleri, perde kumaşları, en güzel perdeler« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »