Photoshop indir

CuneytAlan.Com Bilgi Paylaşım Platformu
CuneytAlan.Com Bilgi Paylaşım Platformu

PHOTOSHOP iNDiR

Dersimizin ikinci adımı olarak aşagıda verdiğimiz link’i tıklayarak Photoshop programını bilgisayarımıza kurarak çalışmalarımıza başlayalım.

Kapsamlı ve Etkili Özellikleriyle Dikkat Çeken Profesyonel Amaçlı Bir Görsel Düzenleme Programı
Adobe Photoshop CS6 kullanıma sunuldu. Pek çok yenilikle karşımıza gelen program özellikle geliştirdiği video editörüyle dikkat çekti. Photshop indir Cuneytalan.Com…

En profesyonel resim düzenleme aracı olarak tanıdığımız Adobe Photoshop, yeni sürümü CS6 ile beraber video düzenleme araçlarını çeşitlendirdi ve geliştirdi. Kısacası bu sürüm video projesi hazırlayanların kalbini çalmayı hedefliyor. Video bölümüne video geçişleri, filtreler, ton ayarlamaları, ton tipi ve animasyonlar gibi yenilikler var. Bu yenilikler tek bir programdan ayrılmadan hem fotoğraf hem de video düzenlemesi yapabilmek için getirildi.

Performans geliştirmelerinin öne çıktığı CS6 bu sürümde kullandığı “Mercury” grafik motoruyla daha hızlı ve akıcı bir çalışma ortamı yaratmanın peşinde. En çok kullanılan Photoshop araçları bu yeni grafik motoruyla yeniden tasarlandı ve ortaya daha yüksek bir performans çıktı. Bu sürümde “Patch” aracındaki gelişmeler ilgi çekici türden olacağa benziyor. Programı deneyeceklerin ilk test edecekleri araç kesinlikle “Patch” aracı olmalı.

Adobe Photoshop CS6 arayüzünde de değişikliğe gidilerek daha kullanışlı ve şık bir hale getirildi. Adobe’un 2012’nin ikinci yarısında kullanıma geçireceği “The Creative Cloud” ile birlikte Adobe Photoshop CS6 buluta taşınacak böylece programın lisans bilgileri, yedekleme seçenekleri gibi bazı işlemler internetten yapılabilecek.

Önemli! Adobe Photoshop CS6 kurulumunu yaptıktan sonra size ait Adobe ID ile kayıt olmanız gerekiyor.

Photoshop programını bilgisayarınıza indirmek ve kullanmak için aşağıdaki linke tıklayınız…

PHOTOSHOP iNDiR 

photoshop indir, photoshop download, free photoshop download, bedava photoshop programı, resim yapma programı indir download, cuneytalan.com