Ana Menü

Rustik Oturma Odaları

Rustik Oturma Odaları

RUSTİK OTURMA ODALARI

 

 Rustik Oturma Odaları: Bir evin en çok kullanılan bölümü şüphesiz oturma odalarıdır. Burada ferah ve estetik bir görüntünün oluşması geçireceğiniz vaktin de daha dinlendirici ve keyifli olmasını sağlayacaktır. Son zamanlarda oturma odalarında en çok tercih edilen dekorasyon stillerinden biri olarak karşımıza çıkan Rustik dekorasyon bu konuda size beklentilerinizi karşılayabilecek niteliklere sahiptir. Bu dekorasyon stilini nasıl uygulayacağınız konusunda da endişelenmenize gerek yok. Sizlere sunacağımız oturma odası için 5 dekorasyon fikri sayesinde evlerinizde çok pratik ve etkili bir biçimde bu tarzı yaşatabilmeniz söz konusu olacaktır.

  • Köy evlerini hayal edin: Rustik tarzda bir oturma odası oluşturabilmek için öncelikle köy evlerini düşünün. Hayalinizde bir köy evinin nasıl olması gerektiğini düşünüyorsanız oturma odalarınız için de aynı hayali kurabilirsiniz. Bunun için de büyük mobilyalar yerine daha hafif mobilyalar ve eşyalar tercih etmeniz yararınıza olacaktır.
  • Ahşap tavan kullanın: Ahşap tavanlar her ne kadar pek çok kişinin hoşuna gitmiyor olsa da rustik dekorasyon stili için en doğru seçim olacaktır. Bunlar köy evi havasını katabilmek için size büyük kolaylık sağlayacaktır.
  • Taş duvarlar tercih edin: Evinizin duvarlarında doğal taş kullanmanız çok iyi sonuçlar almanıza olanak sağlayacaktır. Ancak böyle bir imkanınız bulunmuyorsa bunun yerine taş duvar görüntüsüne sahip duvar kağıtları kullanmanız ya da bu görüntüyü verecek olan duvar boyamaları gerçekleştirmeniz faydalı olacaktır.
  • Taş görünümlü raflar: Özellikle gri renkli taş görünümüne sahip duvar rafları kullanmanız rustik dekorasyon uygulamalarının başarıya ulaşmasında faydalı olabilir. Bu sayede daha doğal bir görünüme sahip salonlara sahip olmanız söz konusu olabilecektir.
  • Yer minderleri kullanın: Daha önce de belirttiğimiz gibi hafif mobilyalar kullanmanız rustik dekorasyon için önemlidir. Hatta mobilyalarınızın köy evlerinde görmeye alışık olduğumuz divanların görünümüne sahip ahşap mobilyalar arasından seçilmiş olması yerinde bir karar olacaktır. Bunun yanı sıra oturma odalarınızda konforu ile sizi memnun edebilecek niteliklere sahip olan yer minderlerini kullanmanızın da faydasını görebilirsiniz. Bu yüzden değişik renklerdeki dekoratif ve kullanışlı minderlere de oturma odalarında yer vermelisiniz.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Rustik Oturma Odaları

Rustik Oturma Odaları

 

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


rustik oturma odaları, oturma odası için rustik fikirler, rustik oturma odası tavsiyeleri, oturma odaları, rustik oturma odası modelleri, oturma odası mobilyaları

 « (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »