Geniş Mekan Dekorasyonu

Salon Aydınlatması

SALON AYDINLATMASI

 

Cuneyt ALAN – Salon Aydınlatması: Salonlarınız için aydınlatma da seçeneklerimiz oldukça fazla olacaktır. Bir de aydınlatmayı destekleyici yapılandırmayı da yerine getirirsek mesela duvarlarda renk tonlamaları, mobilya ve zemin renginde aydınlık gösterecek renkler kullanırsak aydınlatma daha az maliyetli ve karmaşık olmayacaktır.

Salon aydınlatmasın da tercihleriniz daha çok hangi amaçla orayı kullanacağınıza bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Mesela ayrı bir oturma odası, yemek odası, TV izleyebileceğiniz bir odanız yoksa salonunuzu aydınlatırken tüm bu alanlara uygun bir aydınlatma seçmelisiniz.

Yemek bölümü aydınlık olmalı bu nedenle buraya oturma bölümünüzden farklı sarkıtmalı bir avize ayaklı lambader ya da tavan spot ve LED’lerinden faydalanmanızı öneririz.

TV izlemek içinse çok ışık gerekli olmadığından odanızın belirli bölümlerinde mesela nişlerde ya da güzel bir fotoğraf, resim, bitki bölümü gibi alanlarda uygulayacağınız aydınlatma odaya loş bir hava verecek ekranınızda renklerin parlaması,gözünüzün odaklanma sıkıntısı en aza indirilmiş olacaktır.

Oturma alanınızda sizin ve misafirlerinizin geldiğinde destekleyebileceğiniz ekipmanları kullanmanız hem ekonomik hem de şık görünecektir. Genel zamanlar için ayaklı bir abajur, konuklar geldiğinde ise biraz daha aydınlık için tavan aydınlatma desteği olan spot, avize gibi aydınlatma ekipmanlarını devreye sokacağınız bir sistem oluşturmanız oldukça uygun olacaktır.

Dünyamızın enerji kaynaklarının ve cebimize giren paranın sınırsız olmadığı gerçeğini aklımızdan çıkarmazsak uygun aydınlatmalar ile hem gözümüz gönlümüz şenlenecek hem de cebimiz yangın yerine dönmeyecektir.

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

salon aydınlatması, salon aydınlatması için öneriler, salon aydınlatma fikirleri, aydınlık salonlar, ledler, salon aydınlatması örnekleri, büyük salonlar