Ana Menü

Salon Ayna Modelleri

Dekoratif Ayna Modelleri

SALON AYNA MODELLERİ

 

Cüneyt ALAN – Salon ayna modelleri: Evin birçok bölümünde kullanılabilen ve mekanlara hacim ve estetik kazandıran dekoratif ayna çeşitlerini kuralına uygun bir şekilde kullanırsanız ortaya çıkan görünümler hem sizi memnun edecek, hem de misafirlerinizin beğenisini kazanacaktır. Salon dekorasyonu yaparken pencerenin karşısına gelen duvara güzel bir ayna asarak mekandaki ışığı iki katına çıkarmanız mümkün. Dekorasyonda ayna kullanmak istediğinizde ortamın rengine ve konseptine uygun aynalar bulmakta zorlanmayacaksınız, piyasada modern veya klasik mobilyalarla uyum sağlayacak sayısız model bulunuyor.

Yatak odası dekorasyonu yaparken boydan boya ayna veya çok sayıda çerçevesiz ayna kullanarak zengin bir görüntü elde edebilirsiniz. Ayaklı ayna kullanma imkanı veya ayna asmaya elverişli bir yer yoksa aynalı gardrop almak veya gardrop kapaklarını aynayla kaplatmak yoluna da gidebilirsiniz. Çocuk odası için ayna kullanacaksanız aynanın boyunu çocuğunuzun boyuna göre ayarlamalı, keskin köşeleri olmayan plastik çerçeveli ayna çeşitlerini tercih etmelisiniz. Evin diğer bölümleri için dekorasyonda ayna kullanmayı düşündüğünüzde ise aynanın yüksekliğini mekanın yüksekliğine ve mobilyaların büyüklüğüne göre ayarlamanız gerekiyor. Dekoratif aynaları koridor ve antre dekorasyonu için de kullanabilirsiniz. Zarif bir konsol veya dresuar üzerine astığınız bir ayna evinizin girişine güzel bir hava kazandırır. Çok parçalı aynalar ise uzun ve sıkıcı görünümlü koridorlara derinlik ve hareket kazandırır. Küçük bir banyonuz varsa bir duvarın büyük bir bölümünü veya tamamını aynayla kaplayarak mekanın daha geniş görünmesini sağlayabilirsiniz.

Salon Ayna Modelleri

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

salon ayna modelleri, salon aynaları, 2015 salon aynaları, salon aynaları fiyatları, salon aynaları resimleri, salon aynaları çeşitleri, en güzel salon aynaları« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »