Salonda Tahta Etkisi

Salonda Tahta Etkisi

SALONDA TAHTA ETKİSİ

 

 Salonda Tahta Etkisi: Doğal malzemeden yapılmış mobilya ve aksesuarlar evlerimize sıcak ve samimi bir hava katarken, özellikle salonlarda kullanılabilecek ahşap sehpa ve masalar yalın bir şıklık sağlıyor. Eğer bir doğa severseniz, salonunuzda ağaçtan yapılma mobilyalara yer vererek doğayı evinize taşıyabilir, huzurlu bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Ayakları ağaç kütüğünden doğal ahşap masa ile salonunuza farklı bir hava katabilirsiniz. Masanın etrafında metal ayaklı Aymes sandalyeleri kullanarak modern bir görünüm yakalayabilirsiniz.

İnce ve yalın tasarıma sahip ağaç sehpa ile doğal ve ferah bir salon dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Masanızın bir tarafında ağaçtan bir bank kullanarak ortama doğallık katabilirsiniz. Bank modelinde arkalık olmadığı için hem odanın görüntüsü kesilmemiş olur, hem de daha ferah bir ortam yakalarsınız.

Salonunuzda yer vereceğiniz sehpanızı kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Özgün ve şık bir orta sehpası istiyorsanız, ağaç kütüklerinden değişik bir sehpa yaptırabilirsiniz.

Koltuğunuzun yanı başında ağaçtan bir sehpa kullanarak salonunuzda fonksiyonel bir şıklık yakalayabilirsiniz.  Kitaplarınızı ve gerektiğinde çayınızı kahvenizi koyacağınız ağaçtan bir sehpa en büyük yardımcınız oluverir.

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

 

salonda tahta etkisi, ahşap sehpalı salon modelleri, ağaçtan yapılma mobilyalar, ağaç mobilya modelleri, ağaç mobilya çeşitleri, ağaçtan salon mobilyaları