Ana Menü

Şark Köşesi

Şark Köşesi

ŞARK KÖŞESİ

 

Cüneyt ALANŞark Köşesi

Geleneksel bir ortamın havasını hissetmek isteyenler , evlerinde şark köşesi modellerine yer verebilir.Günümüzde şark köşesi , artık eski değerini yitirmiş gibi gözüküyor.Daha eskilere baktığımızda , bir çok evde şark köşesi modellerine yer verildiğini görebiliriz.Şimdi ise , sadece geniş bir eve sahip olan ev sahipleri , evlerinin belirli bir köşesini bu geleneksel dekor için ayırtmakta. Ankara Boyacı

Devamlı yenilenen dekorasyon içerisinde , modern tasarımlar günümüzün vazgeçilmezi olduğunu biliyorsunuzdur.Şık ve estetik bir görünüm , bu modern tasarımlar ile muhteşem bir şekilde ifade edilmekte.Şark köşesi modellerinede sıçrayan bu modernlik , batı ve doğunun bir sentezi edasında… Hem heybetli bir duruş hem de modern bir çizgi , bu yeni şark köşesi modelleri ile evlerimize konuk oluyor.

Bahsettiğimiz modern şark köşesi modelleri , ufak değişimler ile elde edilebilir.Öncellikle , minder seçiminden başlayabilirsiniz.Dekoratif , modern bir minder seçimi hoş bir görünüm elde etmenize olanak tanayacak.Minder seçimini yaptıktan sonra yine yeni,modern bir halı ve orta sehpa seçimi ile devam edebiliriz.

Sadelik sevenler , bunu duyunca daha çok sevinecek.Şark köşelerinde yapılan yanlışlardan biri , kalabalık eşya seçimi ile ilgili…Daha hoş ve kullanışlı bir görünüm için , fazlalıklardan kurtulabilirsiniz.

Eviniz geniş alanlara sahip değil ise , şark köşesi modelini tercih etmemizi öneririm.Çünkü dar alanlarda şark köşesi, kullanışlı ve hoş bir görünüm elde etmemenize neden olabilir.

Evinizde herhangi bir odayı şark odası yapabileceğiniz gibi , herhangi bir köşeyi de şark köşesi olarak kullanabilirsiniz.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz. Ankara Boyacı
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Şark Köşesi

Şark Köşesi

 

Şark Köşesi

Şark Köşesi


 

Şark Köşesi, evde şark köşesi modelleri, dekorasyon, şark köşesi dekorasyonu, şark köşesi minderi, şark köşesi fiyatları, şark köşesi model ve fiyatları, şark köşesi mobilyaları, modern şark köşesi, Ankara Boyacı« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »