Ana Menü

Satılık Elişi Danteller

Satılık elişi danteller

SATILIK ELİŞİ DANTELLER

Cüneyt ALAN – Satılık Elişi Danteller: Sitemiz bünyesinde dekorasyon adına herşeyi bulabilirsiniz. Ev dekorasyonlarının birer vazgeçilmezi olan el emeği göz nuru elişi dantel ve örgü işleri de sitemiz bünyesinde siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Hiçbir makine veya teknoloji kullanılmadan tamamen el işçiliği ile hazırlanan her model, ölçü ve renklerdeki dantel ve örgü işleri sizlerin siparişleri üzerine işinin ehli ev hanımları tarafından büyük bir özenle hazırlanıp adresinize gönderilmektedir. Tv sehpa dantelleri, zigon sehpa dantelleri, yemek odası dantelleri, vitrin dantelleri, yatak odası dantelleri v.s gibi özel siparişleriniz için tek yapmanız gereken telefon numaralarımızı aramak ve dilediğiniz ürün ve özellikleri belirtmenizdir. Siparişinizden sonra işinin uzmanı ev hanımlarımız tarafından kısa bir sürede bitirilip adresinize kargo ile yollanacaktır. Ödemeler ürün tesliminden sonra kapıda ödeme sistemi veya banka havalesi şeklinde olacaktır. Ürün fiyatlarımız dilediğiniz elişi dantelinin ölçü ve modeline göre değişir. Ekonomik ve bütçenize uygun bir fiyat seçeneği sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Dekorasyon

Görsel resim galerimizdeki resimleri büyütmek için seçtiğiniz resmin üzerine tıklayıp büyütebilir, diğer tüm resimleri slayt şeklinde inceleyebilirsiniz.

Cüneyt ALAN

İletişim Telefonlarımız: ( 0 532 ) 654 35 80 / ( 0 545 ) 608 21 79


satılık elişleri, satılık danteller, satılık elişi ve danteller, tv dantelleri, vitrin dantelleri, sehpa örtüleri, yatak odası dantelleri, yemek odası dantelleri, orta masa dantelleri, elişi dantel modelleri, dantel çeşitleri, dantel yapan kadınlar, dantel yapanlar« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »