Ana Menü

Seperatör Duvar Sistemleri

seperatör duvar sistemleri

SEPERATÖR DUVAR SİSTEMLERİ

 

Seperator Duvarlar: Diversa Lite Derzli Seperatör Sistemi, ölçüleri, modül tipleri, detayları ve modül kaplama malzemelerinde kullanılan laminat, melamin ve doğal ahşap kaplama gibi çeşitli ürün seçenekleriyle kişiye özel, fonksiyonel ve dekoratif ortamlar yaratan özel bir sistemdir.

105 mm kalınlığında olan sistem, dolu panellerin montajında kullanılan raylı klips sistemi ile darbelere dayanıklı hale gelmekte, montaj kolaylığı sağlamakta ve modül birleşim detaylarında herhangi bir soruna olanak tanımamaktadır. Ürün yelpazesinde yer alan camlı modüller, fabrika ortamında “MONOBLOK” olarak, en temiz ve en hassas ölçüde üretilmektedir. Bu sayede şantiye ortamındaki çalışma süresi kısalmakta ve modüller, tozlu ortamların olumsuz koşullarından etkilenmemektedir. Camlı modüller ferah ve aydınlık mekanlar yaratmak amacıyla standart boyutlar dışında, isteğe uygun olarak değişik boyutlarda da üretilebilmektedir.


 

seperatör duvar sistemleri

seperatör duvar sistemleri

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


 

seperatör duvar sistemleri, seperatör duvar nedir, seperator bölme duvarlar, separatör duvar resimleri, seperatöt duvar modelleri, seperatör duvar fiyatları« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »