Seramik Ustası

Seramik Ustası

SERAMiK USTASI

 

Seramik ustası: Seramiklerin hayatlarımızdaki yeri ateşin bulunması kadar eskidir neredeyse. Ne de olsa insan önce ateşi buldu sonra besinlerini pişirmeyi akıl etti. Bu esnada besinlerin muhafazası için kaplara ihtiyaç duyuldu. Yemeklerin korunması için farklı malzemelerden de kaplar yapılmıştır ama neticede bu iş için doğadaki en uygun madde akla geldi. Toprak ve böylece seramikler doğmuş oldu.

duden mekan1 400×190 Seramik

Seramikler o zamanlardan günümüze kadar değerini kaybetmeden-aksine her geçen gün arttırarak- gelen ender malzemelerdendir. Bir aralar teflon tavalar pek meşhurdu ama aslında zararlı olduğu ve içinde kanser tehlikesini barındırdığı ortaya çıkınca seramik kaplama tencere ve tavalar mutfaklarda başköşeyi aldı. İnsan sağlığına hiçbir zararı olmaması sayesinde evlerin vazgeçilmezlerinden olan seramikler dekorasyonda da vazgeçilmez unsurlardandır.

Banyo ve mutfağında seramik kullanılmayan koridorları seramik döşenmemiş bir ev bulmak neredeyse imkânsızdır. Çok şık duran seramikler kolay temizlenebilmesi nedeniyle de ev hanımları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Hele ki günümüzde dijital ortamlarda özel efektlerle tasarlanan seramik modelleri sayesinde salonların bile yer kaplamalarında seramik kullanılmaktadır.

Her geçen gün artan model seçenekleri değişik ve göz alıcı renkleri sayesinde de seramiklere talep gittikçe artmaktadır. Tabi ki seramikler için önemli bir unsur da kalitesidir. Kullanılan zemine uygunluğuna ve teknik özelliklerine dikkat edilmesi gerekir. Bu yüzden markası çok önemlidir. Seramikte marka deyinde ise akla gelen ilk isimlerden birisi de şüphesiz Anka Seramiktir.

Sektörde edindiği sağlam yere gelmesinde siz değerli müşterilerinin katkısı yadsınamaz Anka Seramik’in kuruluşundan beri hiçbir zaman vazgeçmediği kaliteli hizmet anlayışı onu mutlaka daha da ilerilere taşıyacaktır. Yer karoları duvar karoları gibi bütün seramiklerde yüksek kalitede bol çeşit ve desende ürettiği ürünleriyle müşterilerinin göz bebeği olmuştur. İstediğiniz renk ve desende zevkinize uygun seramikleri bulabileceğiniz en doğru adres Anka Seramik’tir.

Uygun fiyat seçenekleri ile de müşterilerinin yalnızca zevklerine değil bütçelerine de hitap eden firmamız için siz değerli müşterilerinin memnuniyeti her zaman ön planda tutulmuştur.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

seramik ustası, seramik nedir, seramik nasıl yapılır, seramik nasıl üretilir, seramik fiyatları, seramik resimleri, seramik çeşitleri, seramik ustaları ankara, seramik ustası