Ana Menü

Seramikci Ankara

Ümitköy Alçı Boya Dekorasyon

SERAMİKCİ ANKARA

 

Cüneyt ALAN – Seramikci Ankara

Ankara ve çevresindeki tüm seramik, stropiyer, kemer, göbek, çıta ve her türlü dekoratif seramik süsleme işleriniz için uzman kadromuz ve ekipmanlarımızla sizlere bir telefon kadar yakınız. Her model seramik seramik ve strafor seramik modellerimiz mevcuttur. Dilediğiniz mekana, dilediğiniz ölçü ve modeldeki her türlü detay tavan işlerinizi profesyonelce tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.

Uzmanlık konumuz olan seramik işlerinizi mimari çözümler ve ekonomik fiyatlarla gününde ve sözünde teslim ediyoruz. Cüneyt ALAN ve ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin evlerini veya işyerlerini en görsel sağlam ve ekonomik seramik uygulamalarımızla süslüyoruz. Seramik doğru ustanın elinde evinize değer katar. Mekanlarda ilk göze çarpan ve incelenilen dekorasyon uygulamasıdır. Esasında çok ince bir sanat olmasına rağmen günümüzde herkes seramik yapıyor. Ters takılan, bir süre sonra düşen, çatlayan veya eğri yapılmış seramikleri görmek biz yılların ustalarını bu yüzden çok üzüyor. O yüzden diyoruz ki, ekmeği ekmekçiye yaptırıp iki lirada fazla vereceksiniz. Bu hayatın her kolunda ve herkes için geçerlidir. Dekorasyon bir sanattır, seramik ise bu orkestranın şefidir. Biz dekorasyoncular seramik seramik için bu ifadeyi kullanırız. Ankara ve çevresinde uzun yıllardır aynı meslek üzerinde çalışıyoruz. Tıpkı rahmetli babamız gibi. Tıpkı onunda babası gibi.

 

Seramikci Ankara
Alçı seramik yaptırmaya karar vermeden önce bizlerinde görüşlerini almayı unutmayın. Daha görsel ve şık mekanlarda buluşmak üzere…

Cüneyt ALAN


 

seramikcı ankara,seramikcılar ankara,ankara seramikcılar,seramik ustası ankara,seramik ustası aranıyor ankara,usta seramikcılar ankara, seramik ustaları,seramik yapan ustalar« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »