Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır

Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır

SES YALITIMI NASIL YAPILIR

Ses Yalıtımı nasıl yapılır: Binalarda ses yalıtımları 2 grup şeklinde ele alınır. Bunlardan biri  “akustik ses yalıtımı” ve “ ses geçiş kaybı” olarak bilinmektedir. Gürültünün bir mekândan diğer bir mekâna geçişini engellemek için yapılan uygulamalara “ ses geçiş kaybı yalıtımı” denilir. Yüzeyleri sert malzemelerden yapılan yerler sesi çok az yutarak yansıtırlar.

Ses yalıtımı için kullanılan malzemeler arasında en çok süngerler bulunmaktadır. Bu süngerler yanmaz olarak üretilmektedir. Yapısının esnekliğinden dolayı her alana kolaylıkla uygulanır. Uygulanan ses yalıtımı ile işyerinde veya günlük hayatta sizi rahatsız eden aşırı gürültüden koruyan ve seslerin emilimini yapan bir izolasyondur. İki tür ses yalıtım paneli kullanılır. Bunlardan biri ahşap bir diğeri de kumaş kaplı panellerdir. Bunların kullanılmalarındaki amaç daha iyi bir ses performansı almaktır. Ses yalıtımı nasıl yapılır

İstenilen renklerde kumaş kaplama yapılabilir. Akustik panellerin ön taraflarında kullanılan ve akustik özelliği olan kumaşlar yanmaya, aşınmaya ve solmaya karşı dayanıklı olan bir malzemeden üretilmiştir.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize sahip çıkıp saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

ses yalıtımı, ses yalıtımı nasıl yapılır, ses yalıtımı yapan ustalar, ısı ve ses yalıtımı firmaları, ses yalıtımı malzemeleri, ses yalıtımı malzeme fiyatları, yalıtım malzemeleri