Ana Menü

Şifonyerler

Şifonyerler

ŞİFONYERLER

 

Cuneyt ALAN- Şifonyerler: Bebek odası denilince akla belli başlı eşyalar gelir. Yatak, dolap gibi temel eşyaların yanı sıra bebek odalarında mutlaka olması gereken parçalardan biri de alt değiştirme ünitesidir. Bebeğinizin altını değiştireceğiniz alanın mümkün olduğunca konforlu ve korunaklı olması gerekir. Ancak hem konforlu hem de şık olsun istiyorsanız şifonyerler ile dekorunuza uygun tarzda bir ünite hazırlayabilirsiniz.

Odanızda yer verdiğiniz şifonyeri aynı zamanda alt değiştirme ünitesi olarak kullanabilirsiniz. Şifonyerin üstüne kenarları korunaklı bir parça ilave ederek bebeğinizin altını değiştireceğiniz bir alan oluşturun. Bu sayede ekstradan bir alt değiştirme masasına gerek duymamış olursunuz. Şifonyerinizi henüz almadıysanız alt açma üniteli bir model tercih etmenizi öneririz. Üst bölümü bu amaca göre tasarlanmış şifonyerlerde portatif olarak yerleştirilen bir tabla bulunmaktadır. Bu hem daha korunaklı hem de daha şık bir görünüm sunabilir. Bazı modellerde ise şifonyerin kenarlarında yükselen ahşap parça şifonyere sabitlenmektedir. Bu tip modeller hem dekoratif hem de kullanışlı bir seçim olacaktır.

Ancak hali hazırda şifonyeriniz bulunuyorsa üzerine bebek alt açma süngeri koyarak alt değişim ünitesi oluşturabilirsiniz. Alt açma minderi ya da süngeri üzerinde bebeğinizin altını rahatça değiştirebilirsiniz. Bebeğinizin düşmesini önlemek için yanları daha yüksek dizayn edilmiş alt açma minderlerini kullanmanızı öneririz. Bunlar daha güvenli olduğu gibi aynı zamanda kullanım açısından da rahattırlar.

 

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


şifonyerler,alt değiştirmeler,şifonyer çeşitleri,şifonyer modelleri,şifonyer resimleri,şifonyer fiyatları,en güzel şifonyerler,şifonyer renkleri

 « (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »