Ana Menü

Sıhhi Tesisat

sıhhi tesisat

SIHHİ TESİSAT

 

Cüneyt ALANSıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat, insan sağlığının korunması amacıyla binalarda temiz suyun kirlenmesini önleyerek kullanma yerlerine kadar iletilmesini, kirli ve pis suların toplanarak bina dışına çıkarılmasını sağlayan boru ağının yapılma ve uygulama alanıdır. Yeryüzünde kullanılabilir su oranı %1’den bile azdır. Dekorasyon

Nüfusumuzun hızla arttığını göz önüne alırsak, doğanın en değerli kaynağı olan suyu daha dikkatli kullanmak gereği kendiliğinden ortaya çıkmaktadır. Sizin için hazırladığımız bu modülle gerekli ortam sağlandığında, standartlara ve tekniğine uygun olarak bina içi sıhhi tesisat borularını döşeyebileceksiniz. Bu bölümü seçerek yeni bir mesleğe adım atmış bulunmaktasınız. Kişinin mesleğinde başarılı olabilmesi için bilgi, beceri ve en önemlisi seçtiği alanda istekli olması gerekir. Severek ve isteyerek yapacağınız her meslekte mutlaka başarıya ulaşırsınız.

Bu modülde, sıhhi tesisat alanında gereken bilgi ve beceriye sahip olacak, piyasada aranan bir eleman olacaksınız. Başarılar dileriz

 

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın. Dekorasyon bir sanattır. Size ve sanatımıza değer veriyoruz.

0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Cüneyt ALAN


sıhhi tesisat, sıhhi tesisat bilgileri, sıhhi tesisatçısı ankara, su tesisat, ankara su tesisatçı, sıhhi tesisat malzemeleri, su tesisatı fiyatları, sıhhi tesisat hakkında genel bilgiler« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »