Ana Menü

Temelli Boyacı

Sorgun Boyacı

Temelli Boyacı

 

DekorasyonTemelli Boyacı

Boya Badana bizim işimiz… Geç olsun, temiz olsun denilirdi geçmişte. Günümüzde ise Ucuz olsun, çabuk olsun aynı zamanda kaliteli olsun isteği giderek yaygınlaştı. Bizler Cüneyt ALAN ve Ekibi olarak ulaşılmaz sanılan bu 3’ü bir arada ya ulaşmanızı sağlamak için uzman kadromuz ve modern ekipmanlarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Dekorasyon bizim işimiz. İhtiyacınız olan tüm dekorasyon işlerinizi özenle yapıyoruz. Alçı sıva, boya badana, asma tavan, alçıpan işleri, kartonpiyerstropiyer, fayans seramik, mantolama, Pvc pimapen, laminat parke, iç ve dış dekorasyon tadilat ve daha sayamayacağımız kadar çok dekorasyon uygulamalarını anahtar teslimi yapıyoruz ve siz değerli müşterilerimizi memnun edebilmek adına işimizin gerektirdiği her türlü çalışmayı severek ve saygıyla yapıyoruz. Ankara Boyacı

İç veya Dış dekorasyon denildiğinde hemen hemen herkesin ilk aklına gelen çalışma türüdür  Boya Badana işleri. Dekorasyonun tüm kollarını tamamlayan ve anlam kazandıran en önemli uygulamadır.

Temelli da 25 yılı aşkın bir süredir dekorasyonun tüm kollarında olduğu gibi boya işlerinizde de rahatlıkla ve güvenle arayabileceğiniz uzman bir ekibiz.  Uygun ödeme koşullarımız ve ekonomik fiyatlarımızla sizlere bir telefon kadar yakınız. Evlerinizi veya işyerlerinizi boyamak için sizlerden teslim alıyoruz ve yerine ışıl ışıl parlayan, tertemiz ve modern mekanlar olarak geri iade ediyoruz. Çalışmalarımız sırasında sizleri memnun edebilmek için modern ekipmanlarımız ve uzman kadromuzla hizmet veriyoruz. Bütçenize uygun maliyetlerimizi ve uygun ödeme koşullarımızla sizleri rahatlatıcı ve memnun edici imkanlar hazırlamaya çalışıyoruz. Temelli deki evinizi veya işyerinizi boyarken mekanı ve eşyalarınızı koruyup, ambalajlayıp, düzenli bir şekilde iş bitim süresine kadar istifliyoruz. İş titizlik ve disiplini konusunda asla taviz vermiyoruz. Boya badana bizim işimiz. Her türlü desen, renk ve kalitedeki boya badana işlerinizi gününde ve sözümüzde yapıyor ve tam ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz.

Sizlere önereceğimiz yüzlerce dekorasyon alternatiflerimiz ve fiyat seçeneklerimizi öğrenmeden boya badana işinize karar vermeyin. 24 saat ulaşabileceğiniz telefon numaralarımızı arayarak ücretsiz keşif, proje ve maliyet hesabı hizmetimizden mutlaka faydalanın. Uzman kadromuz, modern ekipmanlarımız, uygun ödeme koşullarımız ve ekonomik fiyatlarımızla sizlere bir telefon kadar yakınız. A’dan Z’ye tüm iç ve dış dekorasyon işleriniz için daima hizmetinizdeyiz…

SİZLERE VE SANATIMIZA DEĞER VERİYORUZ…

Cüneyt ALAN – ( 0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79 )


 

Ankara Boyacı, Temelli boya ustası, Temelli boyacı ustaları, boyacı Temelli, Temelli boyacı telefonları, Temelli dekorasyon, dekorasyoncu Temelli, boya badanacı Temelli, boya badana ustası Temelli, dekorasyon, Temelli boyacı« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »