teras kat dekorasyon ustaları

Teras Kat Dekorasyon Ustaları

Ankara Teras Kat Dekorasyon Ustaları

 

Cüneyt ALANAnkara Teras Kat Ustaları

Yapının en üstünde bulunan teraslık bölüme yapılan kattır. Büyük balkon adıda verilir. Teras katı, bir çatı katı değildir. Çatı kat altında, yapının tavanını balkon zemini olarak kullanan kattır. Binaların en üst katında, dublex ve triplex yapılarda bulunur.

Teras kat dekorasyon fikirleri

Şehir merkezinde yükselen plazalar, gökdelenler, yüksek katlı apartman dairelerinde dinlenmek için çoğu kez ayrı bölümler yapılmaktadır. Çatı katı olan dairelerde ise kişiye özel olan bu bölümler isteğe göre dekore edilebilmektedir. İster güneşlenme alanı, ister küçük ölçekli bir bahçe, yemek yiyebilecek bir alana dönüştürülebilen teras katlar konut alıcıları tarafından oldukça talep edilebilmektedir.

Teras katlı bir daireniz var ise öncelikle hangi amaçla kullanmak istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Bu kararı verdikten sonra ise kullanımınıza uygun bir şekilde, bütçenizi sarmayacak dekor teknikleri uygulayabilirsiniz.

Ahşap yer döşemeleri ve cam teraslar uygulanabilen teras katlarda bahçe konsepti uygulanabileceği gibi plaj görünümü de verilebilir.

teras kat dekorasyon ustaları
teras kat dekorasyon ustaları

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


teras kat nedir, teras kat ne demektir, teras kat dekorasyonları, teras kat dekorasyon fikirleri, teras katlar, ankara teras kat ustaları, teras kat dekorasyon ustaları, teras kat demir ustaları, cüneyt alan, dekorasyon