Teras Katı Dekorasyonu

Çatı Katı Dekorasyonu

ÇATI KATI DEKORASYONU

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize sahip çıkıp saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

 

Cuneyt Alan Dekorasyon Çatı katlarınızın hem restorasyonunu hem de dokorasyonunu yapmaktadır.Çatı katı deyip geçmeyin!
Eviniz yaşadığınız binanın en üst katında ve size ait bir tavan arası mı var? O halde bu odayı bir çok şekilde değerlendirebilirsiniz…
Binanın en tepesindeki bu odayı bir çok amaç için kullanabilirsiniz. Tabii ne için kullanacağınız sizin tercihinize olduğu kadar çatı katının büyüklüğüne de bağlıdır. Büyük ihtimalle işiniz bittiğide asla çıkmayacağınız bir yer olacak olan bu odaÇatı Katı İçin Güzel Dekorlar şimdi sizin kendisini şekillendirmenizi bekliyor. Düşünelim bakalımÇatı Katı İçin Güzel Dekorlar çatı katlatıyla neler yapılı?
Salon olarak kullanabilirsiniz
Çatı katınız eğer yeteri kadar genişse salon olarak kullanılabilir. Üstüne üstlük evinizde size yetecek kadar oda yoksaÇatı Katı İçin Güzel Dekorlar salonunuzu buraya taşıyarak kendinize fazladan bir oda yaratmış olursunuz. Çatı katınızı salon olarak kullanabilmeniz içinÇatı Katı İçin Güzel Dekorlar aşağı doğru eğilen tavanın olduğu kısmı çıkardığınızdaÇatı Katı İçin Güzel Dekorlar koltuklarınızı koyacağınız bir yerin olması yeterlidir. Bu odayı verimli kullanmak ve her boş alandan olabildiğince yararlanmak içinÇatı Katı İçin Güzel Dekorlar tavanın aşağı dığru eğimli olduğu kısma televizyonunuzuÇatı Katı İçin Güzel Dekorlar kitaplığınızı ya da ikili koltuğunuzu koyabilirsiniz. Kalan boş yerlere de diğer eşyalarınızı yerleştirirsiniz. Ahşap tavanın bütün avantajlarından yararlanın ve odanızı beyaz ve benzeri renklerle doldurunÇatı Katı İçin Güzel Dekorlar böylece eviniz bir kır evi havası kazanacaktır. Aksesuar olarak da eskitilmiş tahta oymaları ve bakır eşyaları tercih edebilirsiniz.
Eğlence odası yapabilirsiniz
Evinizdeki salondan memnunsanızÇatı Katı İçin Güzel Dekorlar bu odayı boş vakitlerinizi değerlendireceğiniz ve dinleneceğiniz bir eğlence odası olarak dizayn edebilirsiniz. Hem eğlenceli hem de çekici görünmesi için işe bir bilardo masası alarak başlayın. Odanın ne tam ortasınaÇatı Katı İçin Güzel Dekorlar ne de çok köşesine koyun. Etrafında rahatça gezilebilecek fakat odayı kapatmayacak bir yerde dursun. Ayrıca eşinizle ve ya arkadaşlarınızla film izlemek için burayı ufak bir dinema salonuna çevirebilirsinizÇatı Katı İçin Güzel Dekorlar televizyonunuzu ve dvd nizi bu odaya taşıyın ve tam karşısına rahat bir kanepe koyun. Ortaya da bir ayı postu attıktan sonraÇatı Katı İçin Güzel Dekorlar işlem tamamdır.
Yatak odası olarak kullanabilirsiniz
Çatı katınızı yapabileceğiniz belki de en eğlenceli oda budur. Düşünün birÇatı Katı İçin Güzel Dekorlar yağmurlu bir gecede yatağınıza uzanmışÇatı Katı İçin Güzel Dekorlar çatınıza vuran yağmur seslerini dinliyorsunuz. Ya da berrak bir gecede pencerenizden yıldızları izliyorsunuz. Bizim size önerimizÇatı Katı İçin Güzel Dekorlar çatı katınızı yatak odası olarak kullanacaksanızÇatı Katı İçin Güzel Dekorlar tavan pencerelerine şans vermenizdir. Bütün vaktinizi yatağa uzanıp gökyüzünü seyrederken harcayabilirsiniz.
Çalışma odası olarak kullanabilirsiniz
Yapmanız gereken tek şeyÇatı Katı İçin Güzel Dekorlar çalışırken ihtiyaç duyduğunuz eşyaları buraya çıkarmak. Kısacası burayı ev ofisiniz haline getirmek. Bir çalışma masasıÇatı Katı İçin Güzel Dekorlar bilgisayarÇatı Katı İçin Güzel Dekorlar bir pano… Ya da burayı hobi odası olarak kullanabilirsiniz. Duvarları kendi yaptığınız resimlerle ve ya işlerle süslersiniz. Kocaman bir masanın üzerinde rengarenk el işi malzamalerÇatı Katı İçin Güzel Dekorlar emin olun çok kullanışlı olmasının yanında mükemmel de bir görüntüya sahip olacak.

 

teras katı dekorasyonu, çatı katı dekorasyonu, teras katı dekorasyonu nedir, teras katı izolasyonu, çatı katı izolasyonu, teras katı dekorasyonu nasıl yapılır, cuneyt alan