Teras Katı Kapatmak

Teras Katı Kapatmak

Teras Katı Kapatmak

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize sahip çıkıp saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Özellikle binaların üst taraflarında yer alan teraslar birçok yerden bağımsız olarak manzarası ve kullanımı açısından gittikçe yaygınlaşmaktadır. Her mevsim oturma fırsatı sunan teraslar özel kapama malzemesi kullanılarak yapılmaktadır.

Teras sayesinde yağmurun zemine ve duvar boyasına zarar vermesi engellenir. Yaz aylarının sıcak günlerinde teraslarınızı sürgülü cam balkon veya katlanabilir sistemler ile kolaylıkla açabilirsiniz. Terasınıza ev ortamını yansıtabilirsiniz. Kış aylarında soğuklardan korunmak için teraslarınızı kalın cam ile döşeyerek yakıttan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Cam balkonların yapımında 8mm’lik cam kullanılır. Bu camlar genellikle şişe cam olarak adlandırılır ve 150 – 200 kilo ağırlığı taşıyabilecek özelliktedirler. Cam balkon yapımında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kullanılacak olan tüm malzemelerin paslanmaz çelik ve sağlam yapıda olmasıdır. Aldığınız malzemeler en az 2 yıl garanti kapsamında olmalıdır.

teras katı kapatmak, teras kapama, teras katı kapatma resimleri, teras katı dekorasyonları, teras katı kapatma fiyatları, teras katları kapatmaları, teras katı nasıl kapatılır