Ana Menü

Vintage Mutfak Dekorasyonu

Vintage Dekorasyon

VİNTAGE MUTFAK DEKORASYONU

 

Cuneyt ALAN – Vintage Mutfak Dekorasyonu: Son zamanların en çok tercih edilen dekorasyon tarzlarından biri olarak karşımıza çıkan Vintage mutfak dekorasyonu için 5 öneri ile mutfağınızda daha rahat olabilmeniz mümkün olacaktır. Eski zamanları andıran görüntüsüyle mutfaklarınızda eski ancak şık bir hava estirebilecek olan Vintage stilinin nostaljik havası mutfaklarınızda kendinizi mutlu hissetmenize olanak sağlayacaktır.

Özellikle bayanlar için evde bulundukları zamanın büyük bir bölümünde bulundukları mutfakların daha stil bir görüntüye sahip olması burada geçirilen zamanın daha eğlenceli geçmesine olanak sağlayacaktır. Bunu mümkün kılmak için eski dönemlere ait renk şemalarını, klasik ya da antika mutfak eşyalarını kullanmanın büyük bir faydasını görebilirsiniz. Size belirteceğimiz öneriler sayesinde mutfaklarınızın yaşanmışlığı olan yerler haline gelmesini sağlayabilirsiniz.

-Perde seçiminizi değiştirin: Mutfağınızda Vintage bir hava oluşturmak için illa tüm mutfağınızı yenilemek zorunda değilsiniz. Küçük değişiklikler de bu havayı oluşturmanıza olanak sağlayacaktır. Bu değişime de mutfak perdelerinizden başlayabilirsiniz. Özellikle geometrik desenli ya da küçük çiçek desenlerinin bulunduğu perdelerin oldukça etkili bir sonuç almanız hususunda size destek olabileceğini söyleyebiliriz.

2-Pastel renkler kullanın: Baharat takımı ve kavanoz gibi küçük mutfak eşyalarınız için daha çok pastel renkli modelleri tercih etmenizin büyük faydasını görebilirsiniz. Bu bakımdan mutfağınızda kullandığınız küçük eşyaları renkli kullanmaya özen göstermeniz yararınıza olacaktır.

3-Yuvarlak halı kullanın: Nostaljik bir dokunuş sağlamak adına mutfağınızda kullanacağınız halılar için tercihinizi yuvarlak halılardan yana kullanmanızın faydasını görebilirsiniz. Hem yuvarlak hem de aksesuarlarınızla uyumlu pastel tonlardaki halıların size nostaljik bir hava oluşturma adına büyük bir kolaylık sağlayacağını görebilirsiniz.

4-Değişik aksesuarlar kullanın: Mutfaklarınızı sade bırakmak yerine küçük ve şık bir masa ile birlikte çeşitli biblolar kullanmanızın da faydasını görebilirsiniz. Bununla birlikte kullanacağınız avizeler de mutfaklara Vintage bir hava katabilmek için etkili olacaktır. Ayrıca duvara asacağınız küçük ve işlemeli bir çerçeveye sahip olan aynanın da oldukça etkili bir seçim olacağını söyleyebiliriz. Bu size mutfağınızda derinlik algısı katabilmek bakımından da fayda sağlayacaktır.

5-Duvar kağıdı kullanın: Genellikle mutfaklar için soğuk fayanslar yerine daha sıcak bir hava katacak olan duvar kağıtlarını tercih etmenizin büyük bir faydasını görebilirsiniz. Bu sebeple de özellikle içerisinde krem zemin uygulanmış ve çiçek detaylarının kullanıldığı duvar kağıtlarını tercih etmenizin faydasını görebilirsiniz.

Tüm bu önerileri göz önünde bulundurup mutfağınızda değişiklikler yaptığınız takdirde mutfak dolaplarınızda ve evyelerinizde herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek kalmadan dilediğiniz gibi Vintage stile sahip bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

vintage mutfak dekorasyonu,vintage mutfak dekorasyonu nedir,vintage mutfak dekoru,vintage mutfak dekorasyonu nasıl yapılır,vintage mutfak modelleri,vintage mutfaklar

 « (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »