Ana Menü

Yatak Odası Dekorasyon Önerileri

Ferah Yatak Odaları

YATAK ODASI DEKORASYON ÖNERİLERİ

 

Cuneyt ALAN – Yatak Odası Dekorasyon Önerileri: Yatak odası dekorasyonunda size yardımcı olacak birkaç fikri bir araya getirdik. Yatak odanızı dekore ederken ilk olarak ihtiyacınız olan eşyaları ve boyutlarını belirlemeniz gerek. Mobilya seçerken de odanızın ölçülerini baz alarak karar verin. Yatağınızın başında bulunan duvarı büyük, güzel bir fotoğrafla süsleyerek bu duvarı odak noktası yapabilirsiniz.

Yatağınızın genişliği odanızın ölçüleriyle uyum sağlamalıdır. Küçük bir odaya sahipseniz çok amaçlı mobilyalar kullanmaya özen gösterin. Mesela yatak ucunuza koyacağınız bazalı bir puf oturma amacı dışında eşyalarınızı koyabileceğiniz bir dolap işlevi görecektir.Bu tarz yerden kazandıran akıllı ürünler ile şıklık ve fonksiyonelliği bir arada bulabilirsiniz.

Yatak odalarında en önemli eşyalardan biri gardroplardır. Bu noktada odanızın genişliğine ve şekline uygun bir gardrop seçmeniz önemlidir. Gardrobunuzun iç tasarımını ihtiyacınıza uygun bir şekilde düzenleyerek kullanışlı bir dolap oluşturabilirsiniz.

Yatak odalarının olmazsa olmazlarından olan biri de komodindir. Özellikle küçük odalarda şifonyeri yatak başı komodini olarak kullanabilirsiniz. Yatağınızın iki köşesine yerleştirdiğiniz çekmeceli şifonyerleri sevimli bir tablo ve baş ucu lambalarıyla tamamlayarak şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Yatak odası dekorasyonunuzda önemli noktalardan biri de halı ve perde seçimidir. Yatağın ucunda veya yanında küçük bir halı kullanabileceğiniz gibi yatağın önünde büyük bir halı tercih edebilirsiniz. Eğer tek parça büyük bir halı kullanacaksanız, halının yatağınıza oranla uygun boyutlarda olmasına dikkat edin. Yatağın kenarlarından halının yeteri kadar taşması hoş bir görüntü yaratır.

Perde seçiminde ise pencerenizin şekli ve boyutu önemli rol oynar. Yere kadar pencerelerde uzun tül veya kumaştan perdeler doğru bir seçim olurken, küçük ve kısa pencerelerde stor perdeler ideal olacaktır. Pencereleri olduğundan daha büyük gösteren stor perdeler, kullanım kolaylığıyla da tercih edilesi bir modeldir. Perdenizi yatak başınızla uyumlu bir desende veya renkte yaptırarak odanızda görsel bütünlük sağlayabilirsiniz.

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Yatak Odası Dekorasyon Önerileri
İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


yatak odası dekorasyon önerileri, yatak odası dekorasyon modelleri, yatak odası dekorasyonu, yatak odası için dekorasyon fikirleri, yatak odası çeşitleri

 « (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »