Ana Menü

Yatak Odası Dekorasyonu

Egzotik Ev Dekorasyon Önerileri

YATAK ODASI DEKORASYONU

 

Cuneyt ALAN – Yatak Odası Dekorasyonu: Yatak odalarınızın daha enerji dolu ve sizi daha fazla dinlendirecek alanlar haline gelebilmesi için daha iç açıcı ve huzur verici bir etki yaratabilecek dekorasyonlar uygulamanız faydanıza olacaktır. Yatak odası dekorasyonu için 6 öneri sayesinde yatak odalarınızı ölü bir alan olmaktan çıkarıp daha canlı ve modern bir hale getirebilmeniz mümkün olacaktır. Bu sebeple bu önerilere kulak asmanız ve mümkün mertebe uygulamanız yararınıza olacaktır.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Yatak Odası Dekorasyonu
İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  1. Yatağınızı ön plana çıkarmaya olanak sağlayan yatak başı duvarını desenli bir duvar kağıtlarıyla kaplamanız faydanıza olacaktır. Huzur ve iç aydınlığı verecek olan gök mavisi tonları bu konuda size destek olacaktır. Gök mavisi yatak başı ve baş ucu sehpası ile de rahatlıkla kombin edebileceğiniz bu yatak başı desenleri sayesinde yatak odalarınız çok daha modern alanlar haline gelebilecektir. Sarı aksesuarlar da hoş bir uyum yakalamanıza olanak sağlayacaktır.
  2. Eğer yatak odanızın ebatları da uygunsa elbise dolabınızı yatak odası kapınızın hemen yanına yerleştirmeniz faydanıza olacaktır. Bu sayede yatak odalarınızda en çok yer kaplayan eşyanız olan gardırobunuzun odaya girdiğiniz sırada görüş açınıza takılmaması daha geniş ve ferah bir odanız olduğu algısını yaratmanıza olanak sağlayacaktır. Bu şekilde yatak odalarınız aynı zamanda daha az yer kaplayacaktır.
  3. Yatak odanızda kullandığınız aksesuarlarda mesaj içeriği bulunan yazıların olması farklı ve modern bir hava katabilmenize olanak sağlayacaktır. Hayatınızda sizin için önemli olan sözlerin yazılı olduğu bir tablo ya da sizi ve hayata bakışınızı yansıtan sözlerin bulunduğu yastıklar bu konuda size büyük bir kolaylık sağlayacaktır.
  4. Eğer yatak odanız yeterli büyüklüğe sahipse özellikle cam önüne koyacağınız bir berjer ile kendinize kitap okuyabileceğiniz ve dinlenebileceğiniz bir alan yaratabilirsiniz. Bu sayede yatak odalarınızın yaşayan ve içinde yaşanılan bir yer haline gelmesi mümkün olacaktır.
  5. Pek çok kişi yatak odası mobilyalarını seçerken özellikle takımları kullanmayı tercih eder. Ancak bunlar yerine seçtiğiniz parçaları bir araya getirerek oluşturacağınız yatak odalarının daha doğru bir seçim olduğunu söyleyebiliriz. Daha hareketli bir yatak odasına sahip olmak ve yatak odalarınızda tek düzelikten kurtulmak için parçaları kendiniz bir araya getirirseniz daha doğru bir davranış olacaktır.
  6. Yatağınızın başucu yanlarında nasıl ki komedin kullanıyorsanız ayak uçları için de puflu tabureler ya da sandıklar kullanmanız da yatak odanıza ayrı bir hava katabilmeniz için doğru bir seçim olabilecektir. Bunlar yatak odanızın daha modern olmasını sağlayacaktır.

yatak odası dekorasyonu, yatak odası nasıl dekore edilir, yatak odası dekorasyon fikirleri, yatak odası dekorasyon tavsiyeleri,yatak odası dekorasyon önerileri

 « (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »