Yatak Odası Tavsiyeleri: Yaz gelince insanların içine de ayrı bir enerji gelir. Çünkü yaz ayları gerek havanın güzelliği gerek deniz mevsimi olması nedeniyle yılın en canlı geçen aylarıdır. Bu güzel yaz enerjisini, odanızın dekorasyonunda yapacağınız küçük dokunuşlarla yatak odalarınıza getirebilirsiniz. Bu noktada yazı yaşatacak renkler kullanmanız size yardımcı olacaktır.

Yaz aylarının canlı ve sıcak havasını estirmek için dekorasyonda kullanabileceğiniz mavi, turkuaz, mercan, beyaz, yeşil, kırmızı, lacivert, sarı, turuncu gibi renkler denizi, marinayı, kumları, güneşi anımsatacak renkler arasında sayılabilir.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

  1. Çarşaf, yastık ve pike takımlarınızda, yatak örtülerinizde denizin ve suyun serinliğini hissetmek için mavi, turkuaz renkler, marina havasını hissetmek için kırmızı, lacivert, beyaz renkler, güneşin ve kumun sıcaklığını hissetmek için sarı, turuncu renkler kullanarak odanıza ayrı bir yaz havası katabilirsiniz. Çiçek desenli yatak örtüleri, küçük kareli kumaşlar, çizgili desenler içeren takımlarla odanızda canlı bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz. Yatak takımınız üzerine koyabileceğiniz yaz renklerini içeren küçük yastıklar da hoş bir görünüm oluşturacaktır.
  2. Yatak odasına serebileceğiniz kilim ya da halılarda yaza ait renkler kullanmak yatak odanıza ayrı bir yaz havası katacaktır. Örneğin krem ya da beyaz kilim kullanmak oda içerisinde kullanılan mercan, turkuaz, mavi gibi renklerdeki aksesuarları daha ön plana çıkarmaya yardımcı olacaktır.
  3. Yatak odalarınızın duvarlarını süsleyecek duvar yapıştırmalarıyla yazın canlandırıcı ve neşeli havasını yatak odalarınızda yaratabilirsiniz. Duvar yapıştırmalarında mutlaka hoşunuza gidecek desenler olacaktır. Şık duvar panoları özellikle yatağınızın baş kısmındaki alanda değişik ve ilgi çekici bir görünüm yaratabilir.
  4. Yatak odalarınızda taze çiçeklere ağırlık vererek ve gene yaz renkleri kullanarak çeşitli dekoratif tasarımlar oluşturabilirsiniz. Şifonyerin üstüne konabilecek bir tepsi içerine yerleştirilmiş mumlar, yazı anımsatan ufak biblolar, taşlar, deniz kabukları, mercanlar, deniz süngerleri gibi objelerle birleştirilerek konan çiçekler ortama tazelik ve yaz havası katacaktır.
  5. Yatak odanızın duvarlarını denizin rengini anımsatan turkuaz, yeşil, mavi tonları, güneşin rengini anımsatan sarı, turuncu renkleri içeren sade tablolarla süsleyerek odanızda ferah ve serin bir görünüm oluşturabilirsiniz.
  6. Hem aydınlatma hem de dekorasyon amaçlı kullanabileceğiniz yaz renkleri ve temasını içeren abajurlar ile yatak odanıza ayrı bir yaz esintisi getirebilirsiniz.

yatak odası tavsiyeleri, yatak odası dekorasyonu, yatak odası takımları, yatak odası dekorasyon önerileri, yatak odası nasıl döşenir, yatak odası resimleri