Ana Menü

Yaz Renkleriyle Ev Dizaynı

Evde Bahar Esintisi

YAZ RENKLERİYLE EV DİZAYNI

 

Cüneyt ALANYaz Renkleriyle Ev Dizaynı

‘Yaz mevsimi çok çabuk geçiyor ve keyfine varamıyorum’ diye üzülüyorsanız, aynı atmosferi tüm yıl evinizde yaşamak için alışverişe bu listeyle çıkın. Ankara Boyacı

Evinizde yaz renklerini kullanmak tüm yıl enerjinizin yüksek olmasını sağlayabilir. Özellikle de şehir yaşamından biraz uzaklaşmak, neşeli ve rahat edebileceğiniz ortamlarda bulunmak keyfinizi de artıracaktır.

Klasik kır evlerinin sımsıcak ve eğlenceli havasını yaşamak için ahşap mobilyalarla çimen yeşili, güneş sarısı, gök mavisi gibi parlak renkli aksesuar seçimleri yaparak kendinizi daima mutlu hissedebilirsiniz.

Sahil evlerinin dingin ve huzurlu etkisini yakalamak için beyaz ya da hasır mobilyalarla su yeşili, gri mavi ve turkuaz gibi renkleri kullanabilirsiniz. Biraz hareket katmak için çizgili, puantiyeli, çiçekli kumaşlar ve ışıltılı aksesuarlar ekleyebilirsiniz.

Ahşap masa takımları ile balkonda sahil havası yaratabilirsiniz. Yerde kullanacağınız mavi ve yeşil tonlarında bir kilim, renkli minderler, rüzgar gülleri ve balık heykelleri yaz atmosferi için uygun seçimler.

iyi fikir

Kullanmadığınız sulaklarınız için bir önerimiz var. İçlerine rengarenk çiçekler koyarak kahvaltı masanıza biraz neşe katmaya ne dersiniz? Tam bir yaz ruhu için mutfak sandalyelerini, şezlong minderleri ya da kılıfları ile hareketlendirebilirsiniz. Yaz havasını yaşatmaya kapınızın önünden başlayabilirsiniz. Renkli cam mumluklarla balkonunuzu süsleyebilirsiniz.

Tik kanepenizi salonda değerlendirerek sahil evi havasını yaşatabilirsiniz. Balkon ya da salonda fazladan yeriniz varsa bir köşesinden sarkıtacağınız hasır bir salıncak ve renkli minderler yaz keyfinizi pekişterecektir.

Mavi, beyaz ve lacivert havlu setleri kullanarak banyonuzda da yaz esintisini hissedebilirsiniz. Banyo ya da mutfak duvarını renkli askılarla süsleyebilirsiniz.

Desenli duvarlar: Desenli duvar kağıtları ile ister pano yaptırın isterseniz tüm oda duvarlarınızı kaplayın.

Yaz Renkleriyle Ev Dizaynı

Yaz Renkleriyle Ev Dizaynı

Yaz Renkleriyle Ev Dizaynı

Yaz Renkleriyle Ev Dizaynı


 

Yaz Renkleriyle Ev Dizaynı, evde yaz renkleri, yaz renkleriyle ev dekorasyonu, evde yaz esintisi, evde yaz modası, ev dekorasyonu, dekorasyon, dekorasyon modelleri, evde yaz modası, Ankara Boyacı« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »