Ana Menü

Yemek Odası Dekorasyonları

Yemek Odası Dekorasyonları

YEMEK ODASI DEKORASYONLARI

 

Cuneyt ALAN – Yemek Odası Dekorasyonları: Salonumuzun en önemli köşelerinden biri de yemek alanıdır. Genelde evlerde ayrı bir yemek odası bulunmadığından yemek masaları salonumuzda yer alır, ancak küçük dokunuşlarla yemek alanınızı ayrı bir köşe haline getirebilirsiniz. Tabi bu noktada yemek masanızın ve mobilyalarınızın salon dekorasyonuna uygun olmasına özen gösterin. Yemek bölümünüzü belirgin bir şekilde ayırmak için farklı bir duvar rengi ve yer döşemesi tercih edebilir, masanın altında ise halı kullanabilirsiniz.

Salonunuzun yemek alanında farklı bir duvar kağıdı kullanarak yemek bölümünüze farklı bir oda hissi verebilirsiniz. Yemek odanızın sınırları belirlerken salonunuzun şekline uygun bir masa seçmeniz yerinde olacaktır. Salon şeklinize göre kare, dikdörtgen veya yuvarlak bir masa seçebilirsiniz.

Küçük bir salonunuz varsa oturma düzenini iyi planlamanız gerekir. Masanın dört bir yanını sandalye ile doldurmak yerine, bir kenarında puf veya bank tercih ederek yemek odanıza ferah bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Mobilyalarınızın cilası, tarzı ve döşeme kumaşları salonun diğer eşyalarıyla uyumlu olmalıdır. Sandalyelerinizin döşeme kumaşı ve rengi oturma grubunuzla bütünlük sağlamalıdır.

Yemek bölümünde önemli olan detaylardan biri de aydınlatmadır. Aydınlatmanın yeterli düzeyde ışık vermesi kafidir. Aydınlatma masanın ortasına gelecek konumda asılmalıdır. Yemek bölümü için küçük bir alana sahipseniz, duvarda geniş bir ayna kullanarak yemek odanıza derinlik katabilir, böylece mekanın daha ferah ve geniş görünmesini sağlayabilirsiniz.

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

yemek odası dekorasyonu, yemek odası dekorasyon modelleri, yemek odası dekorasyon çeşitleri, yemek odası dekorasyon fikirleri, en güzel yemek odaları« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »