Yemek Odası Dekorasyonu

Yemek Odası Dekorasyonu

YEMEK ODASI DEKORASYONU

Yemek odası dekorasyonu. Yemek odası dekorasyonu çeşitleri. Yemek odası dekorasyonu nasıl yapılır? Yemek odası dekorasyonu yaparken dikkat edilmesi gerekenler.

Yemek Odası Dekorasyonu;

 Yemek odasının nasıl olacağına karar vermeden önce yemek odası aydınlık olmalı diyerek giriş yapalım iyi bir yemeğin keyfi ne yediğinizi görerek olursa daha etkili oluyor. Tabii romantik anlarda ne yediğimiz değil de kiminle yediğimiz önemli olduğundan yemek odası aydınlatmasını arzumuza göre ayarlayabileceğimiz tarz da yaptırmamız iyi olacaktır.

Yemek odası eğer oturma gurubundan farklı bir mekânda yer alacaksa (aynı mekânda da olsalar oda içinde kendiliğinden bölüm oluşabilir) biraz tarz karışıklığı çirkin bir görüntü oluşturmayacağı gibi hoş bile görülebilir. Tabii ki klasik bir oturma gurubunda Retro bir yemek odasından bahsetmiyoruz tarz geçişleri sert değil yumuşak olmalı.

İyi bir yemek odası duvarlarından mobilyalarına kadar göze hitap edebilmeli ve iştah açabilmeli.Fazla kalabalık dikkat dağıtacak öğeler olmamalı.

Yemek odasında kullanacağınız mobilya genel mobilya renginize uyumlu, masanız alana uygun etrafında sandalyeler konabilecek, biri sandalyede otururken servis için geçilecek alan kalacak ebatlarda olmalı.

Sandalyeleriniz rahat, sırt bölümü dik ve rahatsız edecek açıda olmayan fast food tarzı küçük ye ve git modeli olmayacak bir modelden seçilmeli.

Alacağınız mobilyanın sağlamlığı da çok önemli günümüzde ekonomik olması açısından dayanıksız mobilyalar ciddi fiyatlara satılmakta biraz daha zorlayarak daha kaliteli bir mobilya almanızı tavsiye ederiz. Düşünsenize masanın ortasındaki salataya uzanırken masada sizinle beraber o yöne hareket ediyor ya da masanın ve sandalyenin ayakları her temasta 3,4 şiddetinde zangırdıyorsa yediğiniz yemek keyiften çok ceza gibi olacaktır.

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

alfa-yemek-odasi-takimi

assos-yemek-odasi

gul-yemek-odasi-tkm

kilyos-yemek-odasi-takimi

lima-yemek-odasi

soft-yemek-odasi-takimi

 

 

yemek odası dekorasyonu, yemek odası takımları, yemek odaları, yemek odası modelleri, yemek odası resimleri, yemek odası nasıl olur, yemek odası mobilyaları