Yemek Odası Sandalyeleri

Yemek Odası Sandalyeleri

YEMEK ODASI SANDALYELERİ

 

 Yemek Odası Sandalyeleri: Yemek odası mobilyalarını değiştirmeyi düşünüyorsanız, sandalyelerinizi yenileyerek işe başlayabilirsiniz. Masanızdan memnunsanız sadece sandalyelerinizi değiştirerek odanıza bambaşka bir hava katmanız mümkün. Sizin için bir araya getirdiğimiz bu güzel dekorasyon önerileri yemek odanızı faklı bir görünüme kavuşturmanızı sağlayacak.

Tüm sandalyeleri aynı model seçmek yerine faklı renk ve malzemeden sandalyeleri bir araya getirebilirsiniz. Ahşap ve metal sandalyelerinizi birlikte kullanarak farkı bir uyum yakalayabilirsiniz.

Özellikle küçük odalarda cam bir masa ve şeffaf sandalyeler ideal bir seçim olacaktır. Şeffaf görünümlü mobilyalar yalın duruşuyla odanıza aydınlık ve ferah bir hava katarken, aynı zamanda mekanda az eşya varmış hissi yaratır.

Odanızın cam kenarında bir yemek köşesi oluşturacaksanız, cam önüne geniş bir kanepe yerleştirip masanın diğer kenarlarında sandalye kullanabilirsiniz. Böylece farklı ve şık bir yemek köşesinin yanı sıra daha geniş oturma alanına sahip olursunuz.

Masanızın başında tekli bir koltuk kullanarak farklı ve konforlu bir seçim yapabilirsiniz. Diğer sandalyelerin minderlerini koltuğunuza uygun desen ve renklerde seçerseniz uyumlu bir dekor yaratmış olursunuz. Rengarenk çiçek desenli kumaşlar tercih ederek sevimli ve canlı bir yemek köşesi oluşturabilirsiniz.

 

Yemek Odası Sandalyeleri

Masanızın uzun kenarına kanepe yerleştirerek farklı ve şık bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Oturma düzenini yemek odanızın şekline göre oluşturmanızda fayda var.

Yemek masanızın etrafına aynı model sandalye koyacağınıza aynı türden fakat farklı formlarda sandalyeler kullanarak farklılık ile şıklığı bir arada yakalayabilirsiniz.

Yemek masanızı bank ve taburelerle de tamamlayabilirsiniz. Tabure ve bank modelleri arkalık olmadığı için odanıza daha ferah bir hava katabilir.

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

yemek odası sandalyeleri, yemek odası sandalye modelleri, yemek odası sandalye çeşitleri, yemek odası sandalye fiyatları, yemek odaları, en güzel yemek odaları