Ana Menü

Yemek Odasında Yuvarlak Masalar

Mutfak Dekoratifi

YEMEK ODASINDA YUVARLAK MASALAR

 

 Yemek Odasında Yuvarlak Masalar: Ailece bir araya gelinip güzel yemeklerin yenildiği, hoş sohbetlere eşlik eden yemek masaları salonumuzun en keyifli köşelerinden biri. Bu köşeyi güzel bir şekilde dekore ederek daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Özellikle odanız kare şeklindeyse yuvarlak masa kullanarak şık bir yemek alanı oluşturabilirsiniz. İster ahşap, ister cam, ister lake tercih edin,zevkinize kalmış.

Modern yemek odalarında yuvarlak masa uygun olabilir. Metal görünümlü laminant masa ve sandalyeler ile odanızda port-modern rustik bir hava yakalayabilirsiniz.

 

Yemek Odasında Yuvarlak Masalar

Tel sandalyelerle çevrili cam bir yuvarlak masa ile modern ve şık bir yemek odası oluşturabilirsiniz. Masanızın karşısında soyut bir tabloya yer vererek mekandaki modern havayı arttırabilirsiniz. Yuvarlak cam masayı beyaz ahşap hazeran sandalyeler ile bir araya getirerek country tarzını odanıza yansıtabilirsiniz.

Yuvarlak masaları genelde kare şeklindeki odalarda kullanırken, dikdörtgen odalarda elips şeklinde masaları tercih edebilirsiniz. Beyaz elips şeklinde bir masayı renkli aymes çubuk ayaklı sandalyelerle tamamlayarak canlı ve enerjik bir köşe hazırlayabilirsiniz.

Klasik yemek odaları için de yuvarlak masa tercih edilebilir. Özellikle yemek alanınız küçükse yuvarlak masa kullanmanızı öneririz. Klasik yemek masası takımını antika bir konsol, varak bir ayna ile tamamlayabilir, masanın üzerinde altın detaylı damla avize kullanarak bütünlük sağlayabilirsiniz.

Ahşap masa ve mobilyalarla döşenmiş salonunuzda modern aksesuarlar kullanarak mekanda dömi-klasik bir hava yaratabilirsiniz. Açık renkte kumaş kaplı sandalyeler, modern tarzda bir ayna, abajurlar veya tablolar iyi bir seçim olabilir.

 

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce lütfen bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz.
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

İç ve dış dekorasyonlarda konusunda uzman,iş disiplin ve ahlak sahibi ekibimizle Ankara içi veya dışı tüm tadilat-tamirat işleriniz için daima hizmetinizdeyiz.Alçı, boya, mantolama, kartonpiyer, asma tavan, fayans ve diğer tüm kalem işlerinizin hepsini anahtar teslimi olacak şekilde tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.Cüneyt ALAN ve ekibi olarak kaliteli malzeme, modern ekipmanlar ve hatasız işçiliği uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yaptığımız ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi memnun etmek ve onları hayal ettikleri mekanlara kavuşturmayı kendimize bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle mekanlara yakışacak en ekonomik tavsiyelerimizi görüş ve önerilerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dilediğiniz her konuda iletişim bölümümüzdeki formu doldurarak veya iletişim telefon numaralarımızı arayarak yer keşif-tasarım-fiyatlandırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

yemek odasında yuvarlak masalar, yemek odası yuvarlak masa modelleri, yemek odası yuvarlak masa çeşitleri, yuvarlak masalar, yemek odası masaları« (Önceki Resimler)
(Sonraki Resimler) »