Yer Minder Modelleri

Yer Minder Modelleri

YER MİNDER MODELLERİ

 

Cüneyt ALANYer Minder Modelleri

Evlerinizde yer minderi kullanmayı seviyorsanız değişik modellerde yer minderlerini sizin için araştırdık, Aslında yerde oturmak ayaklarını uzatarak dinlenme tv seyretme kitap okuma bana göre en güzel aktivitelerden benimde evimde yaptırdığım yer minderin de oturmak en büyük keyif aldığım şey, özelliklede soğuk karlı günlerde kalerüferin önüne atarak keyifle sıcacık tv keyfi en büyük haz aldığım duygulardan sizde benim gibi düşünüyorsanız.

Mekanlarınıza dekoratif renkli köşeler yaratın. Aşağıda hazırladığımız ilginç yer minderi modellerinden evinize hem dekoratif görünüm hemde ilginç dikkat çekici bölümler oluşturabilirsiniz. Taşa benzer ilginç görünümdeki farklı değişik tasarımlarıyla beğeneceğiniz yer minder modellerinden fikirler edinin. Ankara Boyacı

Peki Yer Minderi Nasıl Yaptıra Bilirsiniz?

İlk önce yaptıracağınız yer minderinin ebatını ne büyüklükte olacağını evinizin hangi bölümünde kullanacağınızı belirleyin. Çevrenizde bulunan bir koltuk tamir atölyesine yaptıracağınız yer minderinin ölçüsünü verin kaç metre kumaş gideceğini ve içine istediğiniz dolgu malzemesi ve dikim maliyetini öğrenin daha sonra evinizin dekorasyonuna uyan diğer ev tekstil ürünlerinizle kombine sağlayacak kumaşı alın ve anlaştığınız koltuk atölyesine kumaşınızı verin ve teslim alacağınız zamanı öğrenin hepsi bu kadar….

Bizler, Cüneyt ALAN ve ekibi olarak öncelikle size sonra da yaptığımız işe ve kendimize saygı duymasını bir ilke edindik. Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle iç ve dış dekorasyon adına kendimizi geliştirdik ve hakkımızda daima iyi şeyler konuşulmasını başardık.

Tüm iç ve dış dekorasyon işlerinizi yaptırmaya karar vermeden önce bize danışın.
Dekorasyon bir sanattır.Size ve sanatımıza değer veriyoruz. Ankara Boyacı
CÜNEYT ALAN
0 532 654 35 80 – 0 545 608 21 79

Yer Minder Modelleri
Yer Minder Modelleri
Yer Minder Modelleri
Yer Minder Modelleri
Yer Minder Modelleri
Yer Minder Modelleri

 

Yer Minder Modelleri, çok şirin yer minderi, renkli yer minder çeşitleri, minder, yeni yer minderleri, yer minder tasarımları, yer minderi fiyatları, yer minderi, yer minderi nasıl yapılır, Ankara Boyacı