Tadilat ve Dekorasyon Hizmetleri

 

Dekordelisi Mimarlığa hoşgeldiniz.
 
1995 yılından günümüze kadar inşaat, tadilat ve dekorasyon hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Bu hizmetleri vermeye ve hizmet kalitemizi arttırarak çıtamızı dahada yükseltmeyede devam edeceğiz.
Bizim için değerlisiniz.
 
Kaliteli ve garantili hizmetlerimizi ekonomik fiyatlarımızla birlikte sunuyoruz. Huzurun, güvenin ve kalitenin adresi olmak için biz çok çalışıyoruz. Bizi tercih etmeniz için bir çok sebep olabilir. Gerek fiyatlarımız, gerek kaliteli malzeme ve garantili işçiliklerimiz, gerekse modern tasarımlarımızla yaşam alanlarınıza değer katıyoruz. 
Herşey bir telefonunuzla başlıyor. İletişim numaralarımızı 7/24 arayarak bizden kolaylıkla ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmeti talep edebilirsiniz. İnşaat, tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınız için hızlıca adresinize geliyoruz.
 
  • Size değer veriyoruz ve tüm isteklerinizi dikkatle dinliyoruz. 
  • Tüm ölçüleri alıyoruz ve sizleri metrajlar konusunda bilgilendiriyoruz. 
  • Modern kataloglarımızı ve görsellerimizi incelemenize sunuyoruz. 
  • Malzemeleri, modelleri, renkleri, markaları ve tasarımları birlikte istişare ediyoruz.
  • 25 yıllık tadilat ve dekorasyon tecrübemize dayanarak sizlere trend dekorasyon uygulamaları ve ürünleri hakkında tavsiyelerde bulunuyoruz.
  • Zevkinize, tarzınıza ve bütçenize en uygun, daha şık, modern ve kaliteli yaşam alanları yaratmak ve yaşatmak için büyük efor sarfediyoruz.
  • Hemen orada hızlı, profesyonel ve ekonomik fiyat teklifimizi sunuyoruz. Size en uygun bir ödeme planı çıkararak, hizmetlerimizden en kolay şekilde faydalanmanıza yardımcı oluyoruz.
  • Kabul ettiğiniz taktirde söz verdiğimiz gün işimize başlıyoruz ve söz verdiğimiz gün işimizi tam ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz.
  • Her türlü iç ve dış dekorasyon ihtiyaçlarınız için daima yanınızdayız.
Temelden çatıya anahtar teslim betonarme inşaat, komple ev dekorasyon ve tadilat, banyo tadilatı, mutfak tadilatı, mobilya imalat ve montaj işleri, pvc kapı ve pencere sistemleri, dış cephe mantolama ve söve uygulamaları, teras kat kapatma projeleri, boya badana, alçı sıva, asma tavan, fayans ve seramik işleri, elektrik ve su tesisat işleri başta olmak üzere, ihtiyacınız olan her türlü tadilat ve dekorasyon uygulamaları için sizlere bir telefon kadar yakınız.
 
Dekordelisi Mimarlık olarak dürüst, kaliteli ve çağdaş hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedefledik. Bu yolda çok çalışıyoruz ve çalışmayada devam edeceğiz.
 
Daha şık, daha modern ve daha kaliteli yaşam alanlarında buluşmak dileği ile...
 
 

 

Tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınız adına bizlerden almış olduğunuz tüm ürün ve malzemelerin imalat, montaj ve uygulama çalışmalarını da profesyonel olarak yapıyoruz.Türkiye' nin neresinde olursanız olun 7/24 müşteri hizmetleri numaralarımızı arayarak bizden satın almış olduğunuz ürünlerin montaj ve uygulamaları konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yaşam alanlarımızın çoğunu evimizde ofisimizde ve benzeri kapalı olan mekanlarda geçiyoruz.Bu yüzden bu mekanların konforu, estetiği ve rahatlığı bizim için çok önemli...

Biz sizin yaşam alanlarınızın çoğunu geçirdiğiniz iç mekanları 7/24 hazırlamak için buradayız.Yaşam alanlarınız da aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyacınıza A' dan Z' ye cevap veriyoruz.Asma tavandan-boya badanaya, avizeden-parkeye, mobilyadan-tabloya her şeyi sizin için düşündük.Sizler için hazırladığımız e ticaret sitemimizde binlerce ürüne kolayca ulaşıp seçebileceğiniz bir sistem kurduk.İç mimaride dizayn  bizim işimiz, seçtiğiniz ürünleri düzenliyor, tasarlıyor ve uyguluyoruz. Sizin için muhteşem bir yaşam alanları oluşturuyoruz.Ücretsiz keşif için arıyorsunuz uzman ekibimizi verdiğiniz adrese yönlendiriyoruz.Siz istiyorsunuz  istediklerinizi ve hayal ettiklerinizi uzman ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

Dekordelisi Güvenli E ticaret sitesi olarak binlerce ürün ile hizmetinizde. Artık iç mimari işleriniz çok daha kolay....